2052

Час на сервері: 2017-11-24 02:03:52

Всеукраїнський науково-методичний семінар

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі, який відбудеться 18 квітня 2017 року в НПУ імені М.П. Драгоманова факультеті інформатики, аудиторія 340. Початок на 14:00.
     На семінарі виступатиме кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка Радченко Сергій Петрович. Тема доповіді: «Використання методу шаблонів під час формування самостійних завдань для студентів з курсу "Лінійна алгебра"».

У запропонованому виступі розглянеться на конкретному прикладі з лінійної алгебри простий метод шаблонів, використання якого дозволяє значно пришвидшити процес складання самостійних завдань з теорії матриць викладачам вищої математики без використання складних середовищ програмування, що потребує відповідного рівня кваліфікації. Такий метод збільшує ступінь індивідуалізації завдань для тестового контролю студентів, оскільки кількість пакетів завдань не обмежується можливостями витрат часу та зусиль викладача. З іншого боку, наявність числових опцій в генераторі завдань дозволяє змінювати рівень їх складності, що відповідає вимозі поступовості засвоєння матеріалу.